Aslı Bekiroğlu, özel fotoğraflarının internete sızdırılması hakkında ilk kez konuştu!

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının ‘hack’lenmesinin ve özel fotoğraflarının internete sızdırılmasının ardından, yaşadığı süreçle ilgili açıklama yaptı.

Siber zorbalığa maruz bırakılan oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının hacklenmesinin ve fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla ilgili “Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Aslı Bekiroğlu, katıldığı bir lansmanda konuya ilişkin açıklama yaptı. Bekiroğlu şunları söyledi:

“Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı.

Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum.”

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisiyle özel pozları ifşa oldu

NE OLMUŞTU?

Aslı Bekiroğlu’nun, iCloud hesabı hacklenmiş, birçok fotoğrafı ve videosu internete sızdırılmıştı. Aslı Bekiroğlu, Google ve diğer sosyal medya hesaplarında en çok arananlar listesine girmişti.

Bekiroğlu, görüntüleri yayanlar ve hakarete varan yorumlarda bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Aslı Bekiroğlu, kendisine destek olan herkese teşekkür ettiği Instagram paylaşımında, davanın da tek tek kişiler tespit edilerek açıldığını belirtmişti.

Ünlü isimler çıplak fotoğrafları yayınlanan Aslı Bekiroğlu’na destek çıktı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.