Ünlü isimler çıplak fotoğrafları yayınlanan Aslı Bekiroğlu’na destek çıktı

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun çıplak fotoğrafları ve videoları internete sızdırıldı. Bu olayın ardından oyuncu Selin Şekerci, Hayal Köseoğlu gibi kadın oyuncular siber zorbalığa tepkilerini ortaya koydu ve Aslı Bekiroğlu’na dayanışma mesajı attı.

“Jet Sosyete” ve “Benim Tatlı Yalanım” dizileriyle adını duyuran genç oyuncu Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan’a ait olduğu söylenen özel görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü.

Başarılı oyuncu olayın ardından yaptığı açıklamada “Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğrafımı ekleyerek hakkımda olumsuz algı oluşturmak isteyen kötü niyetlilere fırsat vermeyin…” dedi. Aslı Bekiroğlu‘nun yaşadığı bu olayın ardından kadın oyuncuların bazıları paylaşım yaparak bu olaya tepki gösterdi.

Mucize Doktor‘un Açelya’sı Hayal Köseoğlu açıklamasında “İfşa ne demek? İğrenç… Özellikle bundan keyif alan kadınlara inanamıyorum. Kanım dondu. Hepimizin özeli başka insanlara açmadığı alanı var. İnsan kendi özel hayatını dilediği gibi belgelemekte özgürdür. Büyük yozlaşma… Çok büyük çirkinlik…” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Demet Özdemir de bir paylaşım yaparak “Ne çok espri yapıyorsunuz üzerine ne çok şey yazıp aşağılamaya çalışıyorsunuz! Bunun bir suç olduğunun farkında değil misiniz?” dedi.

Afra Saraçoğlu: Etrafta zaten yeterince ağzının suyu akıp ifşa ifşa diye bağıran insanlar var. Bir de bu zorbalığı kadının kadına yapması… Aklım almıyor. Ahlaktan bahsedersiniz bir de

Hazal Ergüçlü: “Bunu genç bir kadına yapan ya da yapanlar bunun karşılıksız kalacağını mı sandı? o zaman aptallarla mı muhatabız? Bunca emeği, bir hayatı, kariyeri, bir kadının özelini, gururunu hiçe sayan ve hatta bunu sonuçlarını bir saniye bile düşünemeyenlerle bir arada yaşıyoruz. Nefret doluyum! Bıktım artık!”

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisiyle özel pozları ifşa oldu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.