Yasemin Şefik, canlı yayında Zeynep Alkan’ın açıklamasını Ti’ye aldı

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Çok çişim geldiğinde Tarkan’dan Kuzu kuzu dilleri şarkısını söylerim” demesini ti’e alan ünlü radyo programcısı Yasemin Şefik dinleyenleri güldürdü.

ZEYNEP ALKAN ŞARKIYI YANLIŞ HATIRLIYOR!

Best Fm’de ki “Hitnoz” programında eğlenceli yorumlarıyla sevilen radyocu Yasemin Şefik, ” Zeynep Alkan şarkıyı yanlış hatırlıyor…Dudu Dudu dilleri olacak şarkı…kuzu kuzu ona pek yardımcı olamaz…Valla tutamaz…Dinleyenlerimizi de uyarayım aman yanlış şarkıyı söylemeyin. İstediğiniz sonucu alamazsanız. Biliyorsunuz Tarkan 90’lı yıllarda çişini tutamıyordu ta ki Dudu Dudu şarkısını söyleyinceye dek…” diyerek konuyu ti’ye aldı!

 

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.