‘Seninle Başım Dertte’ müzikali Bodrum’da izleyiciyle buluştu

Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ yaz turnesi kapsamında geçtiğimiz akşam Bodrum’da izleyiciyle buluştu.

Türkiye’de ilk defa bir sanatçının şarkılarından oluşan müzikali, Türkiye’nin dört bir yanında izleyici ile buluşturmaya devam eden ekip, Bodrum’daki gösterisiyle muhteşem bir performansa daha imza attı.

Başrollerini Toprak Sağlam ve Lider Şahin’in paylaştığı müzikalde Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi güçlü oyuncu kadrosu ile unutulmaz bir performans sergiledi.

BODRUM’DA ÖZLENEN BİR YAZ AKŞAMI YAŞANDI!

80’li yılların unutulmaz romantik anlarının işlendiği müzikalde, özlenen bir yaz akşamı Bodrum’da yaşandı.

Bodrumlu izleyicilerin geldiği bu gecede yaklaşık 1000 kişi aynı hislere ortak oldu. Müzikali izlemeye; Selami Şahin ve eşi Didem Şahin, Tanju Babacan, Ruhsar Öcal ve Seyyal Taner gibi önemli isimler de izleyiciler arasındaydı.

blank

Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’; 28 Ağustos’ta Kuşadası Avm Amfitiyatro’da, 30 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 1 Eylül’de Ayvalık Amfitiyatro’da, 2 Eylül’de Altınoluk Amfi Tiyatro’da, 8 Eylül’de Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda ve 13 Eylül’de İzmir Enternasyonal Fuarı’nda izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

blank

Müzikal künye bilgileri:
Kedi Sahne Sanatları katkılarıyla Lider Entertainment’ın yapımcılığında gerçekleşen Müzikalin yönetmeni Damla Cercisoğlu, yazarı ise Yavuz Hakan Tok. Koreografi Gökmen Kasabalı, kostüm tasarım Sadık Kızılağaç, proje danışmanı Velhan Çantay, yönetici koordinatörü Vedya Muraben, genel koordinatör Caner Uncuoğlu, genel sanat yönetmeni Hakan Altıner, görsel tasarımı Barış Serdar, afiş tasarımı Berkcan Okar, ışık tasarımı Kemal Yiğitcan, fotoğraflar Fethi Karaduman, görsel iletişim tasarımcısı Onur Yılmaz, yardımcı yönetmen Cenk Tunalı, Anıl Yülek’in olduğu müzikalin, müzik direktörü ise Ahmet Semih Erdoğan üstlenirken basın iletişim çalışmalarını İnci Razaki Pr Danışmanlık yürütmekte.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.