Şeyma Subaşı battı! Kepenkleri kapattı!

Şeyma Subaşı, 2018 yılında Bebek’te açtığı Healthyish adlı kafenin kapısına kilit vurdu.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın, İstanbul Bebek’teki kafesini kapattığı belirtildi.

Şeyma Subaşı, geçen sene eylül ayında açtığı “Haelthyish” adlı kafesini kapatma sinyallerini geçen aylarda vermişti. Şeyma Subaşı, kafeyi kapatırken malzemelerini de elden çıkardı.

Subaşı, aylık kirası 80 bin TL olan mekanında masrafları karşılayamadığını belirtmişti. YouTube kanalından açıklamada bulunan Subaşı, “Healthyish’in enerjisini düşürdüm. Çünkü oranın sahibi benim. Herkes bunu biliyor. ‘Ben geldiğimde geliyor’ gibi bir sistem varsa bu işlemez. Öyle değil… Ben orada olduğum zaman, bizim çalışanlara bile enerji veriyordum. Benim enerjimle onlar bile yükseliyorlardı. Ben oradan çıktığım zaman, başka bir yere çıktığım zaman o Healthyish tamamen personelinden yemeğine kadar enerjisel olarak düştü. Yemeklerimiz hala çok güzel. O düşünce belki müşteri memnun kalmadı, geldi gitti” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.