Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi evleniyor! İşte düğün davetiyesi

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından yaşamının tamamını yurt dışında geçirme kararı alan Şeyma Subaşı ile ikinci kez barıştığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeniden evlilik kararı aldı.

YouTube video

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile olacak olan düğününün davetiyesini paylaştı. Sosyal medya fenomeninin paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü. Subaşı, paylaşımında “Mutluluk bir seçimdir ve ben mutluyum. Bazen onları paylaşırım. Her neyse çok heyecanlıyım” ifadelerine yer verdi.

blank

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından açtığı kafeyi de kapatıp yurt dışına yerleşti. Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan ancak mutluluğu kısa süren Şeyma Subaşı, sonrasında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’ye gönlünü kaptırdı.

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile kısa bir ayrılık süreci geçiren Subaşı, ikinci kez barıştı ve mutluluklarını evlilikle taçlandırma kararı aldı. Subaşı düğün davetiyesini sosyal medyada takipçileri ile paylaşıp çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

İngilizce yazdığı notla dikkat çeken Subaşı, “Mutluluğunu sosyal medyada paylaşma Şeyma” sözleri ile kendisini uyarıp “Mutluluk bir seçimdir ve ben mutluyum. Bazen onları paylaşırım. Her neyse çok heyecanlıyım” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.