gazetemag tv

Pınar Altuğ’un giydiği tayt olay oldu

31 Mart Yerel Seçimler kapsamında oy kullanmaya giden Pınar Altuğ’un vücut hatlarını belli eden ve büyük tepki toplayan dar tayt giymesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Pınar Altuğ, giydiği taytın vücut hatlarını belli ettiğinden dolayı hayranlarının büyük eleştirisine maruz kaldı.

Gelen eleştiriler sonrası fotoğrafı kaldırıp kırptıktan sonra tekrar yayınlayan Pınar Altuğ günün en çok konuşulanları arasına girdi.

blank

Pınar Altuğ Atacan kimdir nereli kaç yaşında?

2 Eylül 1973 İstanbul doğumlu olan Pınar Altuğ Atacan 1994 yılında St.Benoit Fransız Lisesinde öğrenim gördüğü dönemlerde annesinin çalıştığı tekstil firmasının bir defilesinde Neşe Erberk ile tanıştı ve mankenlik yapmaya başladı. Güzel isim 1994 yılında “Miss Turkey” yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. Bundan sonra eğitim hayatına devam etmedi. 1995 yılında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yapmaya başladı.

Başarılı oyuncu 1997 yılında fikir değiştirerek eğitim hayatına devam etme kararı aldı ve İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümüne girdi.

Pınar Altuğ ilk olarak 1999 yılında televizyonda boy gösterdi o dönemde “Pınar’ın Yemek Zevki” adlı programı yapan Altuğ televizyon kariyerinin başlaması ile mankenlik mesleğini bıraktı. Pınar Altuğ için en önemli adım 2002 yılında Birol Güven’in teklifini kabul ederek “Çocuklar Duymasın” adlı efsane dizide yer alması oldu. Altuğ asıl şöhreti bu dizi ile yakaladı.

2000 yılında Umut Elçioğlu ile hayatını birleştiren Altuğ 25 Eylül 2005 tarihinde boşandı. Başarılı oyuncu 2008 yılında 2. evliliğini Yağmur Atacan ile yaptı ve bu beraberlikten Su Atacan adında bir kız çocuğu oldu.

Deneyimli oyuncu halen Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın adlı dizide Meltem karakterini canlandırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.