Ceyda Düvenci, Bambaşka Sohbetler’inde Pınar Altuğ’u konuk etti

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde haftanın ilk gününde Pınar Altuğ’u konuk etti. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında yayınlanıyor.

PINAR ALTUĞ: SU ÇOK TATLI BİR GENÇ KIZ OLDU
GURUR DUYACAĞIM BİR KIZIM VAR

Pınar Altuğ, kızı Su için “Su tatlı bir genç kız oldu. Çok şaşırtıyor, çok duygulandırıyor. Nasıl bir kız yetiştirmek istiyorsun deseydin, bu olurdu. Eklemek yada çıkarmak istediğim bir şeyi yok. Gurur duyacağım bir kızım var” dedi.

Sosyal medyada verdiği tepkilerle sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ’dan sosyal medya saptaması:

İNSANLAR MUTSUZ VE BAŞKA BİRİNİN MUTLU OLMASINA TAHAMMÜL EDEMİYOR

Pınar Altuğ, Ceyda Düvenci’nin sosyal medya sorusunda ise şu yorumları yaptı: “İnsanlar mutsuz ve birinin mutlu olmasına tahammül edemiyorlar. İçindeki hırsı dışa vuruyor. seni çok beğeniyor, aile yaşantını beğeniyor, hayatını çok beğeniyor, o öyle bir şeye sahip değil! Sana çok güzelsiniz dese, ne kadar tatlı ailesiniz dese içi soğumayacak. Ne kadar üzülürsen, içi soğuyor. Ben kimseyi eğitmek ve mutlu etmekle mükellef değilim, bir yere kadar müsamaha gösterebilirim, bu kadar insanın içinde bana cevap veremez diye düşünüyor, ben de cevap verebiliyorum; armut toplamıyorum! Bak ben bunu söyledim diye de eşe dosta gösteriyor, sonra ters köşe olunca yerin dibine geçiyor aslında! Bir kısmı geçiyor. İnsan küfür yemek için niye zorlar şartları?” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.