gazetemag tv

Pınar Altuğ: Ben bir kadının taytı neresinde duruyor diye büyütüp bakmam

Pınar Altuğ’dan aylar sonra gelen tayt açıklaması!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, yerel seçimlerde oy kullanırken çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve çok eleştirilmişti.

blank
Pınar Altuğ

Giydiği taytla olay olan Pınar Altuğ, geç de olsa bir açıklama yaptı ve konu ile ilgili, “Benim için amaç ‘oy kullanın, oy kullanmak vatandaşlık görevidir’ bunu anlatmaktır. Dolayısıyla sandıkta gözüksün diye daha geniş çekilen bir fotoğrafta hiç aklımın ucundan geçmeyecek bir kareydi. Ben görünceye kadar da maalesef birçok insan fotoğrafı kopyalamıştı. O fotoğrafı küçültüp bir daha koydum. Neye dikkat edeceğimi bilmiyorum çünkü benim başka birinin fotoğrafında, o fotoğrafı büyütüp oraya bakmak aklımın ucundan geçmiyor. O yüzden de şimdi şuna bakıyorum dekolte de tehlike var mı? Oluyor yani kadınsın… İstenmeyen görüntü çıkar… Ben bir kadının taytı neresinde duruyor diye büyütüp bakmam. Her kadının da başına gelebilecek bir şey ayrıca…” dedi.

Pınar Altuğ’un giydiği tayt olay oldu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.