İŞTE! Ebru Şahin ile Cedi Osman aşkının ilk görüntüsü!

Hercai dizisinin Reyyan'ı Ebru Şahin ile Türk basketbolcu Cedi Osman hakkında ortaya atılan aşk dedikoduları kanıtlandı. İkili ilk kez önceki akşam Alaçatı'da görüntülendi.

Basketbolun zirvesinde NBA’de forma giyen ünlü basketbolcu Cedi Osman ile genç oyuncu Ebru Şahin önceki akşam Alaçatı’nın meşhur mekanlarından birinde yakalandı.

Geç saatlere kadar arkadaşlarıyla vakit geçiren ikili, mekandan aynı araçla ayrıldı.

blank

Yakışıklı basketbolcu Cedi Osman magazin muharbirlerinin görüntü almaması için şoförüne aracı mekanın kapısına kadar yanaştırmasını rica etti.

Ancak taze çift yakayı trafik ışıklarında ele verdi. Muhabirlerden daha fazla kaçamayan genç aşıklar muhabirlere el sallayarak yeşil ışığın yanmasıyla hızla uzaklaştılar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.