Özcan Deniz boşanma iddialara öyle bir yanıt verdi ki…

Özcan Deniz’in 2018’de evlendiği oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’la boşanma aşamasına geldiği iddia ediliyordu. Deniz bu iddialara öyle bir yanıt verdi ki…

İstanbullu Gelin’in yakışıklı oyuncusu Özcan Deniz’in evliliğinde sorunlar olduğu magazin gündeminde konuşuluyordu.

İddialara göre Deniz yakın çevresine “Feyza’nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum’’ diyerek dert yanıyordu. Bir diğer iddia ise Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın boşanacağıydı.

Feyza Aktan ve Özcan Deniz’den ayrılık iddialarına jet yanıt geldi.

blank

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından eşi ve bebeğiyle birlikte fotoğraf paylaşıp; “Yeterince açık mı?” diye sordu ve bir de “Bu da bonusu” diye iki farklı fotoğraf paylaştı.

blank

Özcan Deniz: Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.