ŞOK! Oyuncu Alperen Duymaz’ın köpeği Burak Deniz’in yüzünü parçaladı!

Oyuncu Alperen Duymaz, köpeğiyle birlikte Burak Deniz’i ziyaret etti. Duymaz’ın köpeği, Deniz ile oynarken genç sanatçının ağzını ısırdı. Hastaneye giden Deniz’in dudağına dikiş atıldı.

Oyuncu Burak Deniz, ‘Kızım’ adını verdiği köpeğini de alıp meslektaşı Alperen Duymaz’ı önceki akşam evinde ziyaret etti. Duymaz’ın köpeği, Deniz’i ağzından ısırarak hastanelik etti.

AĞZINDAN ISIRDI

Alperen Duymaz’ın, aralarında bir Pitbull’un da bulunduğu 3 köpeği var. Burak Deniz hayvanlarla oynarken Cocker Spaniel cinsi köpek oyuncuyu ağzından ısırdı. Alperen Duymaz’ın pitbull cinsi bir köpeği daha var.

blank

“BİR ANDA SALDIRDI”

Alperen Duymaz dudağı yarılan arkadaşını hemen Maslak’taki Acıbadem Hastanesi’ne götürdü. Dudağına dikiş atılan Burak Deniz hastaneden ağrılar içinde çıkarken şunları söyledi: “Oyun oynarken bir anda saldırdı. Isırık attı, ufak bir yara açtı. Onu kapattık.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.