Koronavirüs kurallarını hiçe sayan İrem Derici: Gidin şikayet edin

Söylemleri ile magazin basınında sık sık yerini alan ünlü şarkıcı İrem Derici ve arkadaşları Caddebostan Sahili’nde otururken görüntülendi. Koronavirüs kurallarına uymayan ve maske takmayan İrem Derici, ‘Şikayet edebileceğiniz bir yer varsa gidin oraya şikayet edin’ diyerek şaşırttı.

Sosyal medya paylaşımları ve programlarda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken İrem Derici , arkadaşları ile Caddebostan Sahili’nde otururken görüntülendi.

Caddebostan Sahili’nde önceki gün piknik yapanlar arasında Şarkıcı İrem Derici ve 6 arkadaşı da vardı. Sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayan grubun rahat tavırları dikkat çekti. Derici kendisine soru soran muhabire de ilginç cevaplar verdi.

“Koronavirüsü geçirdim. Antikorluyum” diyen Derici, “Şu an burada bir sürü insan var. Bir tek biz yokuz. Ben antikorluyum ve bu arkadaşların hepsi oyuncu olduğu için her hafta test yapıyor” dedi. İrem Derici, “Siz bir yasak bir şikayet görüyorsanız. En yakında bir bakanlık arayın. Onlar çözsün. Size kalmadı. Şikayet edebileceğiniz bir yer varsa gidin oraya şikayet edin” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.