Hadise ve Kaan Yıldırım’dan yeni paylaşım

Çalkantılı aşkları ile sürekli gündeme gelen Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden yeni poz geldi. Instagram hesabından paylaşım yapan Hadise’nin, sevgilisi Kaan yıldırım ile birlikte olduğu kare dakikalar içinde yüz binlerce beğeni aldı.

Şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan yıldırım birlikteliği devam ediyor. Ünlü çift ilişkilerinde yaşadıkları olaylar ile sürekli gündeme geliyor. Hadise’nin daha aktif sosyal medya kullandığı ilişkide, paylaşılan her fotoğraf konuşuluyor. Magazin gündeminin en çok takip ettiği ünlü çift Hadise ve Kaan Yıldırım, aşklarına ikinci bir şans verdiklerini geçtiğimiz günlerde paylaştıkları romantik pozla duyurmuşlardı.

Çiftin evleneceği haberleri de gündemi oldukça meşgul ediyor. Bir ayrılıp bir barışan çiftin ilişkisi şu an devam ediyor. Instagram hesabından paylaşım yapan Hadise, sevgilisi ile olan fotoğrafındaki açıklamaya kalp emojisi koydu. Çiftin fotoğrafı saniyeler içinde yüz binlerce beğeni aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.