Johnny Depp ile Amber Heard davasında kan donduran mesajlar ortaya çıktı

Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davasında, Heard’ün avukatları Depp’in alkol ve uyuşturucu bağımlılığı, eski eşini öldürmek ve vücudunu parçalamaya dair attığı mesajları mahkemeye sundu. 2013-2014 yıllarındaki mesajlaşmalarda Depp’in, arkadaşına Heard’le ilgili “Onu önce boğalım sonra yakalım” dediği ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp’in, eski eşi Amber Heard’e açtığı 50 milyon dolarlık karalama davası, Heard’ün evliliklerinde şiddet ve istismar gördüğünü anlattığı makalesinin ardından ABD’de sürüyor.

The Guardian’ın aktardığına göre, iki gündür mahkemede Depp’in ifade vermesinin ve Heard’e şiddet uygulamadığını, aksine eski eşinin kendisine şiddet uyguladığını anlatmasının ardından Heard’ün avukatları söz aldı.

blank

‘ONU ÖNCE BOĞALIM SONRA YAKALIM’

Avukatlar, ilişkide Depp’in alkol ve uyuşturucu kullanımından, istismarcı davranışlarından bahsetti. Mahkeme salonunda, Depp’in sinir krizi geçirdiği, etrafı yumrukladığı, eski eşine küfürler savurduğu görüntüler ve mesajlar paylaşıldı.

Avukatlar, Depp’in evlilik sürecinde arkadaşlarına attığı bazı mesajları mahkeme salonuna taşıdı. 2013-2014 yıllarındaki mesajlaşmalarda Depp’in arkadaşına Heard’le ilgili “Onu önce boğalım sonra yakalım” dediği tespit edildi.

ŞOK! JOHNNY DEPP ANNESİNİN TACİZİNE VE ŞİDDETİNE UĞRADIĞINI İTİRAF ETTİ

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.