BluTV, film seçkisine ‘Acayip’ bir film ekledi

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, film seçkisine ‘Acayip’ bir film ekledi. Alanında bir ilk olan ‘Acayip’ filmi, Pernod Ricard Türkiye aracılığıyla yeme-içme dünyasının öncü isimlerini bir araya getirerek mekan sahibi olarak tanınan isimleri kamera önüne taşıdı.

‘Gişe Memuru’, ‘Kelebekler’ gibi büyük beğeni toplayan filmleriyle ulusal ve uluslararası festivallerden birçok ödül kazanan ünlü yönetmen ve senarist Tolga Karaçelik’in imzasını taşıyan film izleyicilere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Pernod Ricard Türkiye’nin eğlence sektörünün en ünlü mekanlarının sahipleri adına bir kostüm partisi düzenlenmesiyle başlayan film partinin gerçekleşeceği mekanın karıştırılması sonrasında gelişen ilginç ve eğlenceli olaylar çerçevesinde ilerliyor.

Tanınan iş insanlarının oyunculuk yeteneklerini sergilediği ‘Acayip’ filmi bugün itibarıyla BluTV’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.