Hazal Kaya: Çok acelem var. Gitmem lazım

Güzel oyuncu Hazal Kaya, Etiler’deki bir kuaförde saçlarını ördürdü.

Anne olmak için gün sayan güzel oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Etiler’de bir kuaför çıkışında görüntülendi. Saçlarını örgü yaptıran Hazal Kaya, kuaför çıkışında kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine “Çok acelem var. Gitmem lazım” dedi ve evinin yolunu tuttu.

blank
Hazal Kaya

Korkutmuştu

Güzel oyuncu Hazal Kaya evde yalnızken geçtiğimiz günlerde yangın çıkmış ve Kaya hayranları korkmuştu. Bu haberlerden sonra sosyal medyadan açıklama yapan Kaya, “Herkese selam! Çıkan haberlere bir açıklık getireyim istedim. Evet maalesef evimizin bodrum katında ufak bir yangın çıktı. İtfaiye hızla geldiği için büyümeden söndürüldü. Çok şükür evcil hayvanlarımız dahil bütün ev halkımızın sağlığı yerinde. Ben de korktum tabi ama gayet iyiyim. Çok daha kötüsü olabilirdi, yalnızca şükrediyorum. Şehir içi ufak bir aile tatiline çıkmış gibiyiz. Daha ciddi güvenlik önlemleri alıp oğlumuz doğmadan evimize döneceğiz. Arayan, soran herkesi öpüyoruz!” demiş ve sevenlerini rahatlatmıştı.

Hazal Kaya: Arayan, soran ve merak eden herkesi öpüyoruz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.