gazetemag tv

Can Yaman: Bir baba yiğit olaya el atarsa saçlarımı bağışlarım!

Ünlü oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi.

Oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz gün bir magazin muhabirinin nişanına katıldı. Nişandan sonra muhabirlerle sohbet eden Yaman, Ocak ayında 21 günlük belli askerlik görevini yapmak için teslim olacağını söyledi.

blank
Can Yaman

Bir muhabirin “Can Bey saçlarınızı bağışlamayı düşünüyor musunuz?” sorusunu sorması üzerine konuşan Yaman, “Ben bağış işini çok uzun zamandır düşünüyordun. Açık arttırma ile satışa çıkarıp gelirini bir hayır kurumuna bağışlayabiliriz ya da başka bir yolla da bağış yapılabilir. Bu konuda teklife açığım. Bir faydası olacaksa seve seve bağışlarım. Menajerime de söyledim. Bir baba yiğit olaya el atarsa saçlarımı bağışlarım” dedi.

Can Yaman, Demet Özdemir’in bir numaralı fanı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.