Gülşah Tanrıöver “Su Olsam Sensiz Akmam Kİ”

Gülşah Tanrıöver yaklaşık bir yıl aradan sonra “Su Olsam Sensiz Akmam Kİ” isimli yeni teklisini Seyhan Müzik etiketiyle çıkardı.

Prodüktörlüğünü A. Ulvar Tanrıöver’in yaptığı, söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye, düzenlemesi ise Batu Çaldıran’a ait olan “Su Olsam Sensiz Akmam Ki ”ye Özgür Yıldız yönetmenliğinde klip çekildi. Yaklaşık 15 saat süren çekimlerde klibin koreografileri Sinan Karakuş (Casper Sinan) tarafından yapıldı. Bugüne kadar birçok uluslararası yarışmalarda ülkemizi temsil eden ve derece alan dansçılar Melisa Sahra Katılmış ve Erdi Başaran da klipte Gülşah Tanrıöver’e eşlik ettiler. Albüm fotoğrafları ise Eren Yiğit imzası taşıyor.

Yıllardır akademisyen olarak müziğin içinde olan Gülşah Tanrıöver, Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaya devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.