Gülşah Tanrıöver müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor…

Son iki yılda birbiri ardına çıkarmış olduğu şarkılarla dikkatleri çeken Tanrıöver, söz ve müziği kendisine ait olan “Aşk Adam Seçer Mi?” şarkısının aranjesi için Mustafa Ceceli ile birlikte çalıştı.

DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkının klibini ise Ulvar Tanrıöver yönetti ve mekan olarak da Kayseri’de yer alan tarihi Kara Mustafa Paşa Kervansarayı’nı tercih etti.

blank

BEN RUHUMU ELEŞTİRİYORUM…

Kendi yazdığı şarkıları okumayı tercih eden Gülşah Tanrıöver: “Şarkıları yazarken ben bol bol ruhumu eleştiriyorum. İçsel şarkılar yapmaya devam ediyorum. Bazen sözler birbiri ile atışıyor, bazen sarılıyor, bazen küsüyor… Sonunda müzik onları birleştiriyor ve rahatlıyorum. Sevgili Mustafa Ceceli ile de çalışırken çok rahatlık yaşadım. İçsel dertlerimi anlayıp aranjesine çok iyi yansıttı….” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.