gazetemag tv

Eda Ece: Öpüşmeye ihtiyacım yok!

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece; “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” programına konuk oldu. Ece, öpüşme açıklamasıyla şaşırttı.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, “Öpüşme sahneleri hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna verdiği yanıtla güldürdü.

Kendisine daha önce verdiği bir röportajda yaptığı ‘öpüşmeyi sevmiyorum’ lafı hatırlatılan Ece, “Normalde de mi sevmezsin öpüşmeyi?” sorusuna “Hiç sevmem” diyerek herkesi şaşırttı.

“ÖPÜŞMEYİ FİZİKSEL OLARAK SEVMİYORUM”

Ece açıklamasında “Öpüşme sahnesini oynamıyor değilim oynadım. Aşk oynamayı da sevmiyorum. Bir partnere, bir öpüşmeye ihtiyacım yok; kendi kendime rollerimi sevdirdim” şeklinde konuştu.

“Öpüşmeyi fiziksel olarak sevmiyorum” diyen Ece “O rol ne gerektiriyorsa onu yapıyorum. Bunun pazarlığına girmiyorum” dedi.

Eda Ece’nin isyanına Demet Özdemir’den de destek geldi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.