Murat Yıldırım, Ramo ile Adanalıların şimdiden gözdesi oldu!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat vereceği Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Ramo’ Adanalıların şimdiden gözdesi oldu. Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, set arasında Adanalı kadınlarla bir araya geldi.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı yeni dizisi ‘Ramo’ çekimlere Adana’da devam ediyor. Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği dizinin kadrosunda Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi usta ve genç oyuncular birlikte yer alıyor. Adana’nın mahallelerinde çekim yapan ekibi mahalleli evlerinde yaptıkları dolmalarla, böreklerle besliyor. Dizide ‘Ramo’ya hayat veren yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, set arasında mahallenin kadınlarıyla bir araya geldi. Mahallelinin yaptığı yemekleri yiyip onlarla sohbet eden Yıldırım, ’Ramo’ karakteriyle daha dizi başlamadan Adanalıların gözdesi oldu.

Murat Yıldırım’ın yeni dizisi Ramo’nun ilk tanıtımı yayınlandı

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.