Bergüzar Korel: İnat ettim yaptım, bu da benden!

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Doğumuna az bir zaman kalan güzel oyuncu, oğlu için ördüğü tulumu paylaşarak “Arkadaşlar, örgü kanalıma hoşgeldiniz. İnat ettim yaptım, bu da benden! Her türlü sipariş alınır” dedi.

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, 2. çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayıyor. Hamileliğinin ilk aylarında sıkıntı yaşayan güzel oyuncu projelerini de askıya aldı.

Sosyal medyayı şu sıralarda aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf paylaştı. Oğlu için ördüğü tulumu paylaşan güzel oyuncu, “Arkadaşlar, örgü kanalıma hoşgeldiniz. İnat ettim yaptım, bu da benden! Her türlü sipariş alınır” dedi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

İŞTE! Bergüzar Korel’in hamilelik fotoğrafına gelen iğrenç yorumlar!

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.