Zemheri’den bir tanıtım daha geldi!

Hilal Saral’ın yönetmenliğinde, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan Ay Yapım imzalı, 15 Ocak Çarşamba akşamı Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacak Zemheri’den bir tanıtım daha geldi.

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı dizi oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor.

“GÖRDÜĞÜM SON MAVİLİK GÖZLERİN OLSUN!”

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin önemli yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’nin yayınlanan yeni tanıtımında Ayaz (Alperen Duymaz) ve Ertan’ın (Caner Cindoruk) yüzleşmesi heyecanı yükseltirken, babasının Firuze’ye (Ayça Ayşin Turan) “Gördüğüm son mavilik gözlerin olsun!” sözleri izleyenleri derinden etkiliyor. Aşk ve adaleti sorgulatacağı güçlü hikayesiyle şimdiden adından söz ettireceğe benzeyen Zemheri ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Zemheri 15 Ocak Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!

Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan “Zemheri” ile iddialı geliyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.