İŞTE! Bergüzar Korel’in hamilelik fotoğrafına gelen iğrenç yorumlar!

Sanat dünyasının en mütevazı isimlerinden biri olan ve yaptığı işlerle her daim kendine hayran bırakan Bergüzar Korel Instagram hesabından bir paylaşım yaparak 2019’u uğurladı.

2019’da hayal ettiği pek çok şeye kavuştuğunu söyleyen ve yaşadığı zorluklardan bahseden Bergüzar Korel, çok şey öğrendiğini de ifade etti.

“Sevgili 2019, bir kaç sözüm var sana… Hakkını yiyemem… Oldukça bonkördün bana…”
Hayatımda yıllardır çok istediğim tiyatroma, sahneme kavuşturdun beni, şimdi hasretle tekrar oyunuma sarılacağım günü beklemekteyim bilesin yeni yıl. Şarkılar söyledim yine sahnede. Benim için unutulmaz anlardı. Aydınlandım, kendime ve hayatıma şükran duymayı öğrettin. Karşıma hep iyi insanlar çıkardın. Beni seven, koruyan, kollayan mutluluğumla, başarımla sevinen, sahiplenen… Ve en önemlisi; yılın son gecesinde kucağımda Gün’ümle bir dilek dilemiştim bilen bilir. Dileğimi gerçekleştirdin. Mucizeme kavuşmama vesile olduğun için öncelikle teşekkür ederim sana.

blank
Berguzar Korel – Halit Ergenç

“Etimden et koparcasına acı çektiğim günlerim hatta aylarım oldu, yaraları hâlâ kanayan…”
Verdiklerin kadar benden götürdüklerin, kaybettiklerim de oldu bu yıl. Etimden et koparcasına acı çektiğim günlerim hatta aylarım oldu, yaraları hala kanayan… Çok sorguladım kendimi, hayatımı… Hiç isyan etmedim, etmeyeceğim. Çok şey öğrendim. Sabrı, sükuneti, kabullenmeyi, beklemeyi sevgi ile hep iyiliğe inanmayı. Ve sen küçük mucizem. Çok istedim seni. Çok dua ettim. Karnıma düştüğün ilk günden beri kolay bir yolculuğun olmadı. Elimden geldiğince korudum seni ama gitmenden çok korktum. Çok korktuk. Hepimiz… En çok da abin. Ama sen bizi hiç bırakmadın. Şimdi karnımda durmadığın, tekmelediğin her an varlığına minnet duyuyorum canım oğlum. En karanlık gecelerime ışık oldun hep. Tüm ailemiz ve arkadaşlarımız seni umutla, merakla, neşeyle bekliyor. Abin ve baban gibi iyi yürekli, neşeli, bilge bir ruh olduğunu derinden hissediyorum yavrum… Allah’ım sana sağlık sıhhat ve huzur versin. 2020 senden tek beklentim mucizemi sağlıkla kucağıma alacağım sağlık ve huzur dolu bir yıl. Sevgiyle.

blank
Bergüzar Korel

İçini samimiyetle döktüğü bu paylaşımının sonuna da hamilelik fotoğrafını iliştirdi. Nasıl güzel, nasıl duru… Ama… Hep bir ama var. Yüreği yeterince güzel olmayan insanlar magazin sayfalarının paylaştığı bu fotoğrafın altına birbirinden çirkin yorumlar yaptı. Sizinle bir kısmını paylaşıyoruz, çünkü güzellik nedir herkesin öğrenmesini istiyoruz. Bu samimi mesaj, bu dünya güzeli fotoğrafa bu yorumları bir daha yapmasınlar diye yapıyoruz. onedio-(Meltem Emer)

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.