gazetemag tv

‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımında sürpriz bir gelişme yaşanıyor

Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Her türlü zorluğa göğüs germeye hazır aşıklar Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz (Alp Navruz), büyük aşklarına rağmen ayrılıyor.

‘Ada Masalı’nın salı günü yayınlanacak yeni bölümünden duygusal bir tanıtım paylaşıldı. Haziran ve Poyraz, birbirlerine delicesine aşık olmalarına rağmen ayrılıyorlar. Derin bir üzüntü içinde olan Haziran, Poyraz’ı ayrılık konusunda ikna etmeye çalışırken Poyraz ise deliye dönüyor. Yağmur altında gerçekleştirdikleri veda konuşması, izleyenleri gözyaşlarına boğacak dakikaların sinyallerini veriyor. İzleyenlerin tutkulu bir ayrılık sahnesine tanık olacağı ‘Ada Masalı’nın yeni bölümü birçok duyguyu bir arada yaşatacak.

Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini, Özgür Sevimli’nin ise yönetmenliğini üstlendiği ‘Ada Masalı’nın senaryosu Aksel Bonfil imzası taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Beril Pozam, Erdem Kaynarca, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz ve Bedia Ener eşlik ediyor.

‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.