Yasak Elma’nın ünlü ismi Eda Ece, canlandırdığı Yıldız’ı anlattı!

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece, TV100 ekranındaki Magazin Hattı programının sorularını yanıtladı. Güzel oyuncu, canlandırdığı karakterin çok sevdiğini ve enerjisini de yükseğe çıkarttığını söyledi.

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma 3. sezonunda da adından söz ettirmeyi başarıyor. Reytingleri düşse de Yasak Elma sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Dizide Yıldız’a hayat veren Eda Ece, canlandırdığı karakterle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu, ‘Yıldız’ karakteri hakkında şöyle konuştu

“Beni yansıtmadığı için daha çok seviyorum. Çünkü bana daha yüksek bir enerji veriyor. Normalde daha sakin bir insanım. Yıldız’ı oynarken daha bir up bir kız o. Onun böyle hayatı ti’ye almasını, daha rahat, relax bir modda olmasını, yüksek olmasını çok seviyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.