Eda Ece ile Buğrahan Tuncer çiftinden kızları ile ilk aile pozu geldi

Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Eda Ece ile Buğrahan Tuncer çiftinin bir ay önce kız bebekleri olmuştu. Çift, kızlarına Mina İpek ile ilk pozlarını sosyal medyadan paylaştı.

2023’ün Haziran ayında evlenen oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer, anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Çift, kızlarına Mina İpek ismini vermişti.

Eda Ece kızının doğduğunu sosyal medya hesabından, “Mina İpek 04.04.2024 Mina’mız ay sonunu bekleyemedi aniden gelmeye karar verdi, kendisine çok özel bir gün de seçmiş oldu. Arayan soran yazan herkese çok teşekkür ederiz. Bu postu koymam bile 15 günümü aldı, artık 1 dakika boşum yok ama o her şeye değer. Ben şimdilik paralel evrendeyim, tekrar görüşene kadar hepinizi öpüyorum, güzel dileklerinize tekrar teşekkür ederiz en büyük mutluluklar sizin olsun!” diyerek duyurmuştu.

blank

İlk kez çocuk sahibi olma sevincini yaşayan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, kızlarıyla birlikte ilk kez ailece dışarı çıktı.

‘İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIK’
İlk kez çocuk sahibi olma sevincini yaşayan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, kızlarıyla birlikte ilk kez ailece dışarı çıktı. Eda Ece sosyal medya hesabından paylaştığı aile pozuna, “Ailece ilk kez dışarı çıktık. 1 ay…” notunu düştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.