Yapay zekaya aşık olmak mümkün müdür?

Ünlü online dizi ve film platformu olan Netflix birbirinden kaliteli dizileri izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

7 Şubat 2020 tarihinde izleyicinin beğenisine sunulan My Holo Love ise dizi severlerden tam not almayı başardı. Romantik dram türündeki diziye IMBD 7,7’lik görece yüksek bir puan vermiş durumda.

Dizinin konusu ise şu şekilde;

Güney Kore’de bir teknoloji şirketi geliştirdiği yapay zeka sayesinde insanların emirlerini yerine getiren hologram insan geliştirmiştir. Bu hologram insanla sahibi üretilen özel bir gözlük sayesinde iletişime geçebilmektedir. Dünyada henüz bir tane üretilen bu gözlük yaşanılan talihsizlikler sonrasında sıradan bir vatandaşın eline geçer. Bu sıradan vatandaş, bir şirkette çalışan, kendi halinde yaşayan bir kızdır. Gözlüğü taktıktan sonra bambaşka bir hayata başlayacak olan kızımız ayrıca aşkı da keşfedecektir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.