Video web sitesi Youtube büyük ekranlar için güncelleniyor

Youtube, video akış cihazları konsol oyunları ve akıllı TV’ler gibi farklı uygulamalardaki uygulamalarını küçük çaplı olsa da güncelleyecek.

Video web sitesi Youtube, TV’lere özel uygulamaları güncelleniyor. YouTube’un mobil platformlar dışında desteklediği ve uygulama sunduğu birçok platform yer alıyor. Bunların arasında bazı akıllı TV platformları, Roku gibi video akış cihazları, oyun konsolları ve Chromecast bulunuyor.

Bu platformlardaki uygulamalarında basit ama etkili bir güncellemeyi bugün sunması beklenen YouTube, kullanıcı deneyimini artırmayı ve video paylaşım sitesi üzerindeki işlemleri kolaylaştırmayı amaçlıyor. Yeni düzenlemede YouTube uygulaması açıldığında ekranın sağ üst kısmında birçok farklı içerikten oluşan sekmeler yer alıyor. Böylece kullanıcılar spor, haber, komedi, müzik ve eğlence gibi birçok farklı başlığa sahip içeriğe daha kolay ulaşabiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.