VakıfBank’tan “her günümüz bayram olsun” mesajı

VakıfBank, marka yüzü Tolga Sarıtaş’ın oynadığı bayram reklam filmini izleyicinin beğenisine sundu. Sıcak mahalle yaşantısına değinilen filmde, günlük yaşamda herkesin küçük küçük bayramlar yaşadığına, bayram kavramının hayatın her anına dokunduğuna vurgu yapılıyor.

VakıfBank’ın bayram için hazırladığı reklam filmi yayına girdi. İstanbul’un farklı semtlerinde gerçekleşen çekimler 3 günde tamamlandı. Filmde özlenen, sıcak mahalle yaşantısına değinilirken, görmeyi bilirsek aslında hepimizin gündelik hayatlarımızda küçük küçük bayramlar yaşadığımıza, bayram kavramının hayatımızın her anına dokunduğuna vurgu yapılıyor.

VakıfBank’ın reklam yüzü Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı filmde, Kuzguncuk’un mahalle dokusu ve Adile Sultan Kasrı’nın nostaljik havası da izleyiciye hissettiriliyor. Keyifli bir tempoya sahip reklamda Tolga Sarıtaş’ın çocukluğu da canlandırılırken, film “bundan sonra da her günümüz bayram, bayramımız kutlu olsun” mesajıyla tamamlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.