Burcu Biricik doğacak kızının adının “Luna” olduğunu açıkladı

Anne olmaya gün sayan Burcu Biricik 35’inci yaşına bastı. Ünlü oyuncu, doğum günü kutlamasında doğacak kızına vereceği ismin “Luna” olduğunu açıkladı.

“Fatma”, “İnsanlar İkiye Ayrılır”, “Bana Masal Anlatma”, Kırmızı Oda”, “8. gün” ve son olarak “Camdaki Kız” gibi yapımlarda rol alan Burcu Biricik, geçtiğimiz aylarca anne olacağını açıklanmıştı.

2016 yılında dünyaevine girdiği Emre Yetkin ile kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Burcu Biricik dün 35 yaşına girdi.

Burcu Biricik
Burcu Biricik

KIZININ İSMİNİ ‘LUNA’ KOYACAK
Doğum günü partisinde beyaz bir elbise giymeyi tercih eden Biricik, burada doğacak kızının ismini de duyurdu. Partide arkadaşlarına teşekkür eden Biricik kızının isminin “Luna” olacağını söyledi.

İlk kez anne olacak ünlü oyuncunun doğum günü pastasının üzerine kızı Luna’nın adını yazdırması dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan; Biricik arkadaşlarından gelen doğum günü mesajlarını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.