Ulaş Tuna Astepe, role kendisini fazla kaptırdı!

Sen Anlat Karedeniz’de ‘Deli Tahir’ karakterine hayat veren Ulaş Tuna Astepe eğlence çıkışı Cihangir’de bir arabanın üstüne çıktı.

Kasım ayında final yapacak Sen Anlat Karadeniz’de Deli Tahir karakteri ile milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Ulaş Tuna Astepe Cihangir’de bir arabanın üstüne çıktı. Instagram’da arbanın üstüne çıktığı anların fotoğraflarını paylaşan Astepe, gönderiyi kısa süre sonra sildi.

blank
Ulaş Tuna Astepe

Alkollü olduğu iddia edilen Ulaş Tuna’nın amacının sevgilisine ilan-ı aşk etmek olduğu da söylentiler arasında yerini aldı. Astepe’nin park halindeki otomobilin üzerinden sevgilisine ”Seni seviyorum” diye bağırdığı iddia edildi.

Ulaş Tuna Astepe’nin fotoğrafına “Deli Tahir role kendini fazla kaptırmış” yorumları yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.