Tuba Büyüküstün “Rise Of Empires Ottoman” ile global sıralamada 2.sıraya yerleşti

Tuba Büyüküstün, Rise Of Empires Ottoman dizisi ile yükselişe geçti.

Türkiye’de sadece Socipol’ün kaydını tuttuğu IMDb Starmetre’de Türk oyuncular yükselişe geçti. IMDb Starmetre’nin dünya üzerinde 11 milyondan fazla televizyon ve sinema oyuncusunun yer aldığı veri tabanında ilk 10 bin ismin içinde yer almak büyük prestij göstergesi olarak görülüyor. Her hafta güncellenen listeye son olarak Netflix’de yayınlanan ‘Rise Of Empires Ottoman‘ dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün en üst sıralardan giriş yaptı. Rise Of Empires Ottoman dizisinde Mara Hatun karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, listenin 2.sırasında yer aldı. Ünlü isim, global sıralamada 1623 sıra yükselerek 2.sıraya yerleşti.

blank
Rise Of Empires Ottoman
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.