Tolgshow, yeni gününde de kahkahanın adresi olacak

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı, ekranların en sıra dışı ve eğlenceli programı TOLGSHOW’da izleyici yine kahkahaya doyacak.

TOLGSHOW’un ilk perdesinde Tolga Çevik, kendisini estetik cerrah olarak tanıtan Sarp Bozkurt ve müzisyen Özer Atik’i sorularıyla şaşkına çevirirken ikinci perde de ‘Arkadaşım’ ve Sarp Bozkurt üç üniversite bitirdikten sonra Stockholm’de temizlik görevlisi olarak çalışan iki arkadaşı canlandıracak ve bir TOLGSHOW klasiği olarak pek tabii ki başlarına gelmeyen kalmayacak…

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı TOLGSHOW’un 12’nci bölümü 14 Eylül Cuma akşamı FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

TOLGSHOW / 2. SEZON / 12. BÖLÜM / 14 EYLÜL / 23.30 / FOX

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.