ŞOK! Ece Erken hakkında soruşturma başlatıldı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan boşanmadan önce sosyal medya hesabından sahte boşanma belgesi yayınlayan Ece Erken savcılığa şikayet edilmişti. Şimdi de CİMER'e ihbar edilen Erken hakkında soruşturma başlatıldı.

Ece Erken, ayrılıp barıştığı yasak aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla ilişkisine devam ediyor ancak geçmişte yaşananlar nedeniyle başı dertten kurtulmuyor. Erken, aylar önce sosyal medya hesabından, Mahmutyazıcıoğlu’na ait olduğu söylenen, eşi Benan Mahmuyazıcıoğlu’yla boşandığını gösteren bir mahkeme kararı yayınlamıştı.

BELGEDE SAHTECİLİKLE SUÇLANDI

Kararın sahibi İstanbul Aile Mahkemesi, Ece Erken tarafından mahkemelerine ait gibi görünen resmi bir belgenin paylaşıldığını, ancak böyle bir karar verilmediğini, ünlü sunucunun sahte belgeyi gerçekmiş gibi yayınladığını belirterek cezalandırılmasını istemişti.

Geçtiğimiz günlerde ise yeni bir gelişme yaşandı. Günaydın’da yer alan habere göre; CİMER’e Erken hakkında bir şikayet yapıldı. Ece Erken’in sosyal medya üzerinden yayınladığı belge hakkında şikayette bulunan kişi, söz konusu evrakta hakim, katip ve avukatların kişisel bilgilerinin alenen yayınlandığı, devlet memurlarının sicillerinin deşifre edildiği ifade edildi.Şikayet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Ece Erken hakkında soruşturma başlattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.