Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile ayrılığını doğruladı

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile yaklaşık 3 yıldır bir dargın bir barışık ilişki sürdüren oyuncu Hande Erçel, ayrılık iddialarına ilk kez yanıt verdi. Sessizliğini sosyal medya hesabından bozan Erçel, "İlişkimizi dostça noktaladık" diyerek iddiaları doğruladı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç 2017 yılının aralık ayında da aşk yaşamaya başlamış, 10 ay sonra ayrılmıştı. İkili, 2019 yılında Erçel’in annesinin vefatından kısa bir süre sonra yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.

YİNE YÜRÜMEDİ

Aynı evde yaşayan ve hayranlarının yakın zamanda evlenmesini beklediği çiftin, yaklaşık 3 hafta önce ayrıldığı iddia edilmişti. Bugün ise sosyal medyada Murat Dalkılıç’ın, Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel ile tatil yaptığı kareler basına yansıdı. Hal böyle olunca ikilinin ayrılık iddialarının yalan olduğu belirtildi. Ancak Hande Erçel, ayrılığı sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.