Sinan Akçıl: Gerçekten şaşkınlık içindeyim

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, şarkı sözlerinin kendisine ait olduğunu öne sürerek kendisine dava açan 19 yaşındaki Çetin Tazeler’e Instagram’dan cevap verdi.

19 yaşındaki Çetin Tazeler, Sinan Akçıl ve Gülşen’e şarkı sözlerini çaldığı gerekçesiyle dava açmıştı.

Müzik piyasası 19 yaşındaki Çetin Tazeler’in iddialarıyla çalkalanıyor. Tazeler 2008 yılından geçen yıla kadar Sinan Akçıl ve Gülşen’in şarkılarını kendisinin yazdığı iddiasıyla bu iki isme dava açmıştı.

YANIT İNSTAGRAM HESABINDAN

Sinan Akçıl, şarkı sözlerinin kendisine ait olduğunu öne sürerek dava açan 19 yaşındaki Çetin Tazeler’e Instagram’dan cevap verdi.

RUHSAL SORUNLARIN VAR, RAPOR AL!

Akçıl, ‘Hasta’, ‘Bodrum’, ‘Çöp’ gibi birçok şarkının kendisinin olduğunu söyleyen Tazeler’e tepki göstererek, “Biz derhal şizofreni raporu alınmasını istiyoruz bu zavallı çocuğa… Gerçekten şaşkınlık içindeyim. Buradan bu güzel şarkılar için hayatımda hiç görmediğim bu büyük yeteneği kutlarım” yorumunu yaptı.

GÜLŞEN KARŞI DAVA AÇTI

Popüler olan 10 şarkının sözlerinin kendisine ait olduğunu iddia ederek Tarsus Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu. Gülşen’in şarkı sözlerini kendisininmiş gibi kullandığını öne süren Tazeler, şarkıcıdan 40 bin liralık tazminat istedi. Davanın reddini isteyen Gülşen ise 11 bin lira tazminat istemli karşı dava açtı.

Gülşen o iddiaya dava açtı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.