Sibel Can gözyaşlarına hakim olamadı

Sibel Can, Atatürk Havalimanı’nda önceki gece yaşanan terör saldırısından sonra Atatürk Havaalanı’ndaki anma alanına karanfil bıraktı, gözyaşlarına hakim olamadı.

Sibel Can, Ramazan Bayramı’nda vereceği konserler öncesi kızı Melisa Ural’la Monaco’ya giderken Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen hain saldırının ardından düzenlenen anma alanına gidip karanfil bıraktı. Saldırıda yaralananların içinde tanıdıkları olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “İlk gün acı haberle kötü olduk. Burada çalışan tanıdıklarımdan bazıları terör saldırısında yaralandı. O yüzden acım çok daha fazla katlandı” dedi.

gazetemag.com-sibel can

TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU

Anma alanında dua eden Sibel Can, “Gerçekten çok büyük acı. Buraya gelince tüylerim diken diken oldu. Biz bu halde perişan durumdaysak, hayatını kaybedenlerin yakınlarının ne halde olduklarını düşünemiyorum. Türk milletinin başı sağolsun. Ben de dua etmek istedim. Konuşacak halim yok. Derin üzüntü içerisindeyim. Lütfen daha fazla soru sormayın” diyerek, gazetecilerinden ricada bulundu. Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.