Oktay Kaynarca, Deniz Çakır sorusuna sessiz kaldı

Oyuncu Oktay Kaynarca, “1 Milyon TL’ye ev aldı” şeklinde basına yansıyan haberlere tepki gösterdi. ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin ‘Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, Bodrum sezonunu açtı. Önceki gün Bitez Sarnıç Beach’e gelen ünlü oyuncu, gün boyu denize girmedi.

Plaj çıkışında gazetecilerle sohbet eden Kaynarca, Deniz Çakır’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Dizide gelecek sezon için “Allah büyük” yorumunda bulunan Kaynarca, Kanlıca’dan 1 Milyon TL’ye ev aldı haberlerine ise ateş püskürdü.

Oktay Kaynarca, “Asparagas haber yapılır da bir sınırı var. Söyleyin o arkadaşınıza eğer 1 milyona Kanlıca’da ev bulabilirse 5 tane ayırttırın, hepsini alayım. Artık o fiyata Beylikdüzü’nde bile ev yok” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.