Seyyal Taner, Zorlu PSM touche’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu

Seyyal Taner, önceki akşam Wings konserleri kapsamında Zorlu PSM touche’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

70’lerde ve 90’larda yapmış olduğu en güzel şarkılarıyla iki saat sahnede kalan Seyyal Taner, konserini “Naciye” isimli şarkısıyla açtı. Taner “Alladı Pulladı”, “Son Verdim Kalbimin İşine”, “Şiirimin Dili” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra yeni yapmış olduğu single şarkıları “Elma” ve “Armut” u sahnede ilk defa canlı okudu.

Sizleri çok özlemişim

Pandemi sonrası saçlarını boyatmayan ve yeni saç imajıyla ilk defa hayranlarıyla buluşan sanatçı; “Pandemiden dolayı sahnelerden o kadar uzak kaldım ki sizleri çok özlemişim; ama bundan sonra hep sahnelerdeyim. Bunca yıllık sanat hayatımda müziğimden, duruşumdan ve ilkelerimden hiç taviz vermeyen ender isimlerdenim. O yüzden beni pamuklara sarmalayın” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.