Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin’in yaptığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı

26 yaşına giren Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin’in yaptığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin, Yasemin-İzzet Özilhan çiftiyle mavi tura çıktı. Özilhan ailesinin teknesiyle denize açılan dörtlü, Turgutreis açıklarında görüntülendi. Milliyetin haberine göre, aynı gün 26 yaşına basan Sarıkaya, Bürsin’in sürpriziyle havalara uçtu. Oyuncunun annesi Ümran Sarıkaya’yı İstanbul’dan getirten Bürsin, sevgilisini hem sevindirdi hem de gözyaşlarına boğdu.

blank

Uzun süre annesine sarılan ve hasret gideren oyuncu, daha sonra Bürsin’i öpücük yağmuruna tuttu. Sohbet edip, öğle yemeği yiyen ekip, ardından denizin tadını çıkardı. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Sarıkaya, sadece serinlemek için suya girdi. Beş dakika yüzen oyuncu, günü annesinin yanında geçirmeyi tercih etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.