Kerem Bürsin, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkında konuştu

Oyuncu Kerem Bürsin, katıldığı bir etkinlikte eski sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkında konuştu. Bürsin, “Serenay’a bayılıyorum. Muazzam bir insan ve çok da seviyorum kendisini. Güzel bir dostluğumuz var. O yüzden ne zaman denk gelsek selamlaşıp, konuşuruz.” dedi.

Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’ın düzenlediği parti, bu sefer de magazin gündemini sarsacak bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Oyuncu Kerem Bürsin, partide eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile karşılaştı.

Bürsin, Sarıkaya ile karşılaşması hakkında “Serenay’a bayılıyorum. Muazzam bir insan, çok da seviyorum kendisini. Güzel bir dostluğumuz var. O yüzden ne zaman denk gelsek selamlaşıp, konuşuruz.” açıklamasında bulundu.

blank

ÇAĞATAY ULUSOY DA PARTİDEYDİ
Partinin dikkat çeken bir diğer konuğu ise Sarıkaya’nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy oldu. Bürsin, Ulusoy ile tanışması hakkında ise “Çağatay Ulusoy da mekândaydı. Onunla da yeni tanıştık. O da aşırı tatlı bir insan.” ifadelerini kullandı.

ÜÇ ÜNLÜ İSİM AYNI MEKANDA
Üç ünlü ismin aynı mekanda bir araya gelmesi, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyada da bu buluşma ile ilgili birçok yorum yapıldı.

Bürsin ve Sarıkaya’nın dostluğu, birçok hayranı tarafından takdir edilirken, Ulusoy’un da partiye katılması merak uyandırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.