gazetemag tv

Serdar Ortaç, boşanmaktan son anda vazgeçti

Sanatçı Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan Ortaç hakkında ortaya atılan boşanma iddiası geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

2014 yılında nikah masasına oturan çift ile ilgili daha önce de birçok kez ayrılık haberleri çıkmış, taraflar her seferinde iddiaları yalanlamıştı.

Ancak Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan Ortaç ile son tartışmasından sonra boşanma aşamasına geldiği iddia edildi.

Günaydın’dan Bülent Cankurt’un haberine göre; çiftin evliliğinin üzerinde kara bulutların dolaşmasına neden olarak, daha önce Serdar Ortaç’ın çocuk istemesi, Chloe’nin ise ‘önce kariyer’ demesi gösterilmişti.

Ancak çiftin en son büyük bir kavgaya tutuştukları ve Serdar Ortaç’ın boşanmak için avukatının yolunu tuttuğu öğrenildi.

Serdar Ortaç’ın avukatına giderken rastladığı yakın bir arkadaşı, şarkıcıya boşanmanın ciddi bir karar olduğunu ve tekrar düşünmesini tavsiye etti.

Arkadaşını dinleyen Serdar Ortaç avukata gitmekten vazgeçti ve eşiyle şimdilik sorunları aştı. Serdar Ortaç’ın boşanma girişimini rafa kaldırğı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.