“İlk Öpücük” oyuncuları özel gösterim için ANKAmall’da

Son günlerin çok konuşulan filmi “İlk Öpücük” oyuncuları özel gösterim için ANKAmall’da sinemaseverlerle buluşacak.

Vizyona girmeden büyük ilgi gören, Murat Onbul’un yönetmenliğini yaptığı romantik komedi “İlk Öpücük” filmi özel gösterimi başrol oyuncularından Murat Yıldırım, eşi İmane Elbani ve Hayrettin Karaoğuz’un katılımıyla 18 Ekim’de saat 19.30’da ANKAmall Cinemaximum’da gerçekleşecek.

Deneyimli oyuncu Murat Yıldırım ve ekranların gözde isimlerinden “Kiraz Mevsimi” ve “Dolunay”ın yıldızı Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı film Lucky Red Film yapımcılığında 20 Ekim’de vizyona girecek. Mudanya Golyazive Tirilye’de çekimleri yapılan, TME’nin dağıtımını üstlendiği filmin görüntü yönetmeni ise Javier Salmones.

Yıldız oyuncular bir arada

Yıldız oyuncuları bir araya getiren filmde Murat Yıldırım, Özge Gürel, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Cezmi Baskın, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın gibi popüler isimler de yer alıyor. Filmin senaryosu “İşler Güçler” ve “Kardeş Payı” gibi fenomen dizilerde imzası olan Çağlar Yurt tarafından kaleme alınmış.

Filmde, geçirdiği kaza sonucunda hiçbir şeyi hafızasında tutamayan Bahar’ın (Özge Gürel), kasabanın hızlı çapkınlarından Hakan (Murat Yıldırım)ile tanıştıktan sonra gerçek aşk ile şekillenen hayatı anlatılıyor. Kaza sonrasında her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar, babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşıyor, Bahar’ı görür görmez ona tutkuyla bağlanan Hakan ise her gün onu yeniden kendisine aşık etmek zorunda kalıyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.