Şarkıcı Kalben roman çıkartıyor

Şarkıcı Kalben şu sıralar çıkartacağı ilk kitabının heyacanını yaşıyor!

Şarkıcı Kalben, önceki gün City’s AVM’de objektiflere takıldı.Üçüncü albüm için hazırlıklarını tamamladığını belirten Kalben, çıkacak olan ilk roman kitabının heyecanını yaşadığını söyledi.

Her zaman hayatında edebiyat olduğunu belirten şarkıcı, “Daha önce çocuk kitaplarım vardı, şimdi ise yetişkin kitabım olacak. Romanımda daha çok kadın hikayelerini anlatacağım. Birbirini seven, birbirini kıskanmayan, birbirini erkek egemen sistemi üzerinden parçalamayan, dürüst ve gerçek kadın hikayeler olacak. 2020 yılın içinde bir kitap fuarına yetiştirmeye çalışacağız. İlk romanım olduğu için tatlı bir heyecan içindeyim” dedi.

blank
Kalben

KALBEN KİMDİR?

Kalben Sağdıç 1986’da İskenderun’da doğdu. Kalben Sağdıç 1986’da İskenderun’da doğdu. Müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarına 14 yaşında sahip oldu. 17 yaşında burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 21 yaşında mezun oldu. 2008’de, aynı üniversitede, Medya ve Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yaptı. Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmaya başladı. Senaryo yazarlığı, editörlük, proje yöneticiliği, reklam yazarlığı, çevirmenlik gibi çeşitli işler yaptı.

2014’te Sofar Sounds kapsamında Galata’da bir evde sadece gitarıyla verdiği konserden yayınlanan ‘Sadece’ videosu kısa zamanda Sofar videoları arasında en çok izlenen oldu. Çıkardığı Lulu serisi sonrası müzik hayatına başladı. Aşk Kaç Beden Giyer? dizisinde temizlikçi rolünü canlandırdı. Sahne adını taşıyan ilk albümü Kalben, Şubat 2016’da çıktı. 2016 yılında Berkant Ali İncesaraç ile hayatını birleştirdi, çiftin evliliği 1.5 yıl sürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.