YouTube / gazetemag tv

Şafak Sezer’den sıradışı bir komedi filmi “Bana Bir Soygun Yaz”

Çekimleri İstanbul ve Kıbrıs’ta tamamlanan “Bana Bir Soygun Yaz” sinema filmi 14 Aralık’ta vizyona giriyor…

Başrollerinde Şafak Sezer, Çetin Altay,Hasan Elmas, Umut Oğuz, Melda Arat ve Livia Çelebi’nin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Murat Toktamışoğlu oturuyor. Komedi ve aksiyon içerikli filmde; 2 kafadar arkadaş (çeto ve sülo) yaşadıkları talihsiz olaylardan sonra soluğu Kıbrıs’ta alırlar. Hayatlarını sade bir yaşantı içinde sürdüren kahramanlarımızın bu Kıbrıs macerası kendileri için bundan sonra içinden çıkılması zor, aksiyon ve sürpriz dolu bir maceraya dönüşür. Kasap Tercan (Şafak Sezer) ile tanışmalarından sonra da işler tamamen karışacak bu iki kafadar kendilerini maceranın komedi ile buluştuğu inanılmaz bir serüven içinde bulacaklar.

Komedi türünün en başarılı isimlerinden Şafak Sezer bu filmde hayat verdiği karakter olan Kasap Tercan ile beyaz perdede yine izleyenleri büyüleyecek. Eser Yapım imzası ile beyaz perdeye taşınan film 14 Aralık’ta vizyona giriyor.

Bana Bir Soygun Yaz 2 (Çekim Hataları)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.