Ömür Gedik’in yeni teklisi ‘Unutmam’

Ömür Gedik’in yeni teklisi ‘Unutmam’ 12 Kasım Cuma günü DMC etiketiyle Net D ve tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Söz ve müziği Recep Tekir’e ait olan şarkının aranjesini Özkan Meydan yaptı. Her zaman kendini yenileyen ve dünya müziğini yakından takip eden Ömür Gedik, bu şarkının farklı sounduyla yepyeni bir dinleyici kitlesine de merhaba diyor.

blank

Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde Honey Bee İstanbul yapım evi tarafından çekilen klipte Ömür Gedik’e Sakarya’dan kurtardıkları işkence mağduru “Evlat” adlı köpek eşlik etti.

Ömür Gedik, klipte ayrılığın hüznünü ev işleri yaparak atlatmaya çalışan bir kadını canlandırdı. Klipte ev temizliği yapan ve köpeği Evlat’a kahvaltı hazırlayan Gedik, “bu şarkıda ayrılığın hüznü var. İnsanların zor günlerinde en büyük destekçileri kediler ve köpekler oluyor. Bu klibi izleyip sokaktan bir can sahiplenenler olursa çok mutlu olurum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.