Okan Bayülgen’den Instagram ve TikTok için ağır sözler

Okan Bayülgen, sosyal medya uygulamalarına ilişkin tartışmalara neden olacak açıklamalarda bulundu. TikTok kullanıcıları için ağır sözler söyleyen Bayülgen, Instagram için ‘Korkunç bir yer. Nefret ediyorum’ dedi.

Saba Tümer’in Instagram’daki canlı yayınına konuk olan Okan Bayülgen, sosyal medya uygulamalarına yönelik ilginç açıklamalarda bulundu.

“Instagram korkunç bir yer. Nefret ediyorum” diyen Bayülgen, “Bu kadar çirkinliğin bir arada olduğu başka bir yer yok. Bir akıl hastalığı dükkanına dönüştü. İş burada her türlü uyuşturucu, kadın, belki de organ ticaretine kadar gidiyor” ifadelerini kullandı.

TikTok kullanıcılarına yönelik ağır sözler söyleyen Bayülgen, “Gençlerden niçin ümitli olmamamız gerektiğinin en güzel göstergesi. Bu çocukların yüzde 15 IQ’sü varsa bu telefonlar yüzde 5’e indirdi” dedi.

Bayülgen, isim vermeden bazı sosyal medya fenomenlerini eleştirerek, “Türkiye’nin en ünlü kebap zincirinin sahibi ölmüş hayvanları dövüyor. Oysa dinimizde hayvan kesmenin bir ritüeli var. Bunları akıl hastanesine götürmek lazım” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.