Demet Şener ve Cenk Küpeli flaş bir karar alarak boşandı

2019 Haziran’da evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli flaş bir karar alarak boşandı. Cenk Küpeli boşanmanın ardından sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

2019 Haziran’da evlenen Demet Şener ve Cenk Küpeli flaş bir karar alarak boşandı. Boşanmanın ardından Cenk Küpeli’den flaş bir açıklama geldi.

Cenk Küpeli sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Cenk Küpeli’nin açıklamasını Demet Şener de paylaştı.

blank

“Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.